Dywan Deep 3D – interesujący, trójwymiarowy efekt optyczny

To wymarzona propozycja dla osób ceniących oryginalne, ekstrawaganckie dodatki. Z tego typu dekoracjami często jest ten problem, że są na tyle wyraziste, iż stają się pierwszoplanowymi bohaterami aranżacji. Ten piękny szary dywan ma charakter, ale zawiera w sobie również ogromne pokłady subtelności. Na pewno zostanie zauważony, ale nie przytłoczy wnętrza.

Dywan Deep 3D ma wymiary 230 x 160 cm. Do jego produkcji wykorzystano znakomitej jakości polipropylen o wysokości runa 12 mm. Włókna tego typu zachowują swój pierwotny wygląd nawet po wielu latach użytkowania. Są mocne i sprężyste. Nie odkształcają się nawet pod wpływem działania dużego nacisku. Mają właściwości antyalergiczne i antyelektrostatyczne.

Ten dywan 3D wizualnie powiększy małe pomieszczenia, a tym dużym doda jeszcze więcej przestrzeni. Sposób, w jaki ułożone są białe oraz antracytowe pasma tworzy interesującą iluzję optyczną. Patrząc na niego, nigdy nie będziesz wiedzieć, czy stoisz na szczycie piramidy, a może zapadasz się w głąb tunelu. Taki dodatek świetnie sprawdzi się jako dekoracja strefy wypoczynkowej w pokoju dziennym. Doda jego wystrojowi głębi.

Wymiary
Długość 230 cm
Szerokość 160 cm
Waga 7.4 kg
Do pobrania