Dywan Elit Grey – nadaj pokojowi przytulności

Wszyscy kochamy miękkie dywany. Stawanie bosymi stopami na gęstym i miękkim runie to jedna z największych domowych przyjemności. Mając taki dywan jak dywan Elit Grey przy łóżku czy kanapie, nawet wstawanie lewą nogą nie zaszkodzi!

Jeżeli poszukujesz dywanu o wysokim i bardzo gęsto tkanym włosiu, to dywan Elit Grey z pewnością przypadnie Ci do gustu. Jego melanżowa barwa będzie się komponować z dowolnym wnętrzem, zwłaszcza urządzonym w stylu klasycznym lub minimalistycznym. Dywan poliestrowy dobrze się czyści na co dzień, jak i w przypadku większych zabrudzeń. Nie odbarwia się i nie wymaga specjalnej pielęgnacji.

Szary dywan ma standardowe rozmiary, dlatego z pewnością zmieści się nawet do najmniejszego sypialni. W większym pomieszczeniu będzie idealnym sposobem na wydzielenie kącika do wypoczynku z książką czy na stolik z kawą. Dywan z długim runem to ciekawy sposób na urozmaicenie pokoju nastolatka, czy element wystroju pokoju telewizyjnego - jest bardzo wygodny do siedzenia i dlatego polubicie go całą rodziną.

Elit - wymiary
Długość 190 cm
Szerokość 140 cm
Waga 8.45 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał 60% polipropylen, 30% poliester
Wykorzystane materiały
opcje specjalne