Dywan Focus – oryginalna i trwała atrakcja wnętrza

Przyjemny dla stóp, łatwy w praniu, trwały i ładny – potrzebujesz dywanu, który miałby wszystkie te cechy? Nie szukaj dalej, mamy dla Ciebie coś odpowiedniego. Dywan Focus to polski produkt z przędzy polipropylenowej, zapewniający korzyści użytkowe i nutę finezji w aranżacji.

Czy wiesz, że dywany Heat Set Frise są miękkie i gładkie w dotyku? Dzięki tej właściwości będziesz mieć wrażenie, że stąpasz po luksusowym dywanie z wełny. W dodatku tworzywo jest bardzo wytrzymałe – runo (9 mm) nie traci intensywnych kolorów, nie ściera się i nie niszczy się pod wpływem wilgoci. Niskie włosie ułatwia odkurzanie i pranie, zatem dywan pokojowy Focus nie będzie Twoją zmorą podczas sprzątania. Docenisz go również za niebanalny design. Misterny wzór składający się z niezliczonych beżowych kropek wniesie do wnętrza nieco wyrafinowanego stylu.

Chcesz stworzyć przytulną sypialnię, której nie brak elegancji? Rozłóż dwa małe dywany Focus (120x60) po obu stronach łóżka. Uzyskasz harmonijny efekt, a miękki materiał pozwoli Twoim stopom uniknąć kontaktu z porannym chłodem. To również idealny dywan do salonu – wykorzystaj go do zaakcentowania interesujących mebli, np. regału pełnego książek lub komody na ozdobnych nóżkach.

Focus - wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 60 cm
Waga 1.54 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen
Atuty produktu
produkt dostępny w innych rozmiarach
Wykorzystane materiały
opcje specjalne