dywan Geometry, 41057
dywan Geometry, 41057

Geometry dywan

Dodaj opinię
Kod produktu: THK-064971
Produkt został wyprzedany
Zobacz aktualną ofertę z kategorii: dywany duże

Geometry - Wymiary

Długość: 230 cm
Szerokość: 160 cm
Waga: 5.4 kg

Zobacz wszystkie cechy

Opis

Geometry - Wymiary

Długość: 230 cm
Szerokość: 160 cm
Waga: 5.4 kg

Geometry - Pozostałe informacje

Materiał: 100% polipropylen 
Dywan Geometry – stonowana kolorystyka i modny design

To nowoczesny, a zarazem niezwykle subtelny model. Przez wiele lat tego rodzaju połączenie stanowiło prawdziwą rzadkość. Zdecydowana większość dywanów ozdobiona była przez raczej mało gustowny miks wzorów i kolorów. Szczęśliwie ten pastelowy dywan w niczym ich nie przypomina. Jeśli umieścisz go w salonie, wnętrze będzie sprawiało wrażenie widnego i przestronnego oraz zyska przytulność, która zawsze jest tak mile widziana.

Dywan Geometry ma wymiary 230 x 160 cm. Do jego produkcji wykorzystano mocną przędzę polipropylenową. To włókno syntetyczne o wysokim przewodnictwie cieplnym. Jeśli masz zainstalowane w domu ogrzewanie podłogowe, z pewnością docenisz tę cechę. Warto dodać, że taki materiał jest odporny na powstawanie przetarć oraz odgnieceń. Nie przyciąga kurzu, łatwo usunąć z jego powierzchni wszelkie zabrudzenia.

Prezentowany szaro – beżowy dywan z geometrycznym wzorem pod względem kolorystycznym świetnie wpisuje się w najgorętsze trendy. Doskonale odnajdzie się zarówno w nowoczesnej, jak i minimalistycznej aranżacji. Bardzo efektownie będzie wyglądał w zestawieniu z meblami utrzymanymi w bieli, podobnie jak i tymi o naturalnym wybarwieniu.

Opinie
Masz ten produkt?
Dodaj pierwszą opinię dla dywan Geometry
Newsletter
Otrzymuj informacje o najnowszych
produktach, promocjach i katalogach
Zachęcamy do zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Więcej znajdzie Pan/Pani w Polityce prywatności.