Dywan Heksa – geometryczny styl w Twoim salonie

Twój salon nie wymaga gruntownego remontu, ale masz chęć na małą metamorfozę? Rozłóż w nim dywan Heksa, a nowoczesny motyw sześciokątów w kilka sekund „ożywi” pomieszczenie i nada mu bardziej zdecydowany charakter. Twoi goście od razu zauważą różnicę!

Czarny wzór heksagonów na kremowym tle od razu przyciąga wzrok – jest jednak na tyle delikatny, że nie zdominuje pomieszczenia. Mimo jasnej kolorystyki nie musisz obawiać się uciążliwego prania. Dywan pokojowy o krótkim runie łatwo utrzymać w czystości, nawet bez pomocy pralni i specjalnych urządzeń. Materiał polipropylenowy (100%) nie ulega ścieraniu i nie blaknie, dzięki czemu dywan Heksa nawet po dłuższym czasie będzie wyglądał jak nowy. To produkt belgijski, zatem możesz mieć pewność staranności wykonania i wytrzymałości.

Dywan w heksagony odzwierciedla nowoczesne trendy – sześciokąty ułożone w regularny wzór znajdziesz również na poduszkach, zasłonach, obrusach i narzutach. Możesz zatem dobrać podobne dodatki i stworzyć nowoczesny wystrój pełny geometrycznych odniesień. Dywan może wystąpić również solo we wnętrzach skandynawskich i minimalistycznych – wyrazisty ornament przełamie prostotę aranżacji.

Heksa - wymiary
Długość 170 cm
Szerokość 120 cm
Waga 2.3 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen