Dywan Persia – ożywczy powiew egzotyki

W dobie modnego minimalizmu wystrój wielu wnętrz charakteryzuje się dużą oszczędnością zarówno formy, jak i koloru. Takie dążenie do zachowania stylistycznego ładu i powściągliwości często sprawia, że aranżacje zaczynają prezentować się zbyt zachowawczo. Jeśli szukasz sposobu na przełamanie monotonii takiego wystroju, sięgnij po ten ciemny, wzorzysty dywan. To dodatek, który ożywi pomieszczenie, ale w sposób gustowny i z klasą.

Dywan Persia ma wymiary 230 x 260 cm. Do jego produkcji wykorzystano 100% polipropylen o wysokości runa 12 mm. Włókna tego typu charakteryzują się dużą wytrzymałością. Zachowują swój pierwotny wygląd nawet po długim czasie użytkowania. Wykazują dużą odporność na ścieranie, nie chłoną wilgoci. To cechy, dzięki którym wykonane z nich dywany świetnie sprawdzają się w domach osób cierpiących z powodu alergii.

Ten orientalny dywan nada unikalnego charakteru Twoim wnętrzom. Ma piękny brązowy kolor, który znakomicie będzie wyglądał na tle jasnej podłogi. Zdobi go wzór w kształcie medalionu z elementami roślinnymi. W monochromatycznych aranżacjach tak wyrazisty dodatek wysunie się na pierwszy plan. Będzie pełnił funkcję ozdoby pomieszczenia.

Persia - wymiary
Długość 230 cm
Szerokość 160 cm
Waga 9.8 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał 100% polipropylen