Dywan Persia – efektowny dodatek, który wzbogaci wystrój Twojego domu

Walory praktyczne tekstyliów podłogowych są wszystkim dobrze znane. Jednak wiele osób zapomina, że nie są to jedynie przedmioty użytkowe, ale także dekoracje, za których pomocą można wyczarować w domu niepowtarzalny klimat. Ten wzorzysty dywan utrzymany w odcieniach ciemnego brązu przypadnie Ci do gustu, jeśli masz ochotę na element odmiany. Stylowy akcent, który wyczaruje w Twoich wnętrzach aurę tajemniczości i luksusu.

Dywan Persia wykonany jest z polipropylenowej przędzy. Ma wymiary 150 x 80 cm. Wprowadzi do pomieszczenia trochę przytulności, ale dzięki swoim niewielkim rozmiarom z pewnością go nie przytłoczy. Ten rodzaj syntetycznego włókna jest bezpieczny dla alergików. To zasługa jego antyelektrostatycznych właściwości. Dywan nie chłonie wilgoci, jest odporny na rozwój pleśni, grzybów i bakterii. Łatwo utrzymać go w czystości. Jeśli dojdzie do powstania zabrudzeń, bez trudu je usuniesz.

Ten niezwykły orientalny dywan znakomicie nadaje się do salonu, ale nie ma żadnych przeszkód, aby umieścić go w sypialni. Dzięki niemu zyskasz niebywały komfort stąpania bosą stopą, a przy okazji element ciekawie urozmaicający wystrój.

Persia - wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 80 cm
Waga 3.2 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen