Dywan South – modny i stylowy element wyposażenia wnętrz

Designerskie dodatki to sprawdzony patent na wykreowanie wnętrza o niepowtarzalnym klimacie. Zwłaszcza gdy wyróżniają się subtelnym wzornictwem zgodnym z aktualnymi trendami wnętrzarskimi, dzięki czemu mogą stanowić doskonałą bazę dla wielu bardzo udanych aranżacji. Takim właśnie dodatkiem jest prezentowany model.

Dywan South ma wymiary 170 x 120 cm. Wyprodukowano go w Belgii przy użyciu mocnej polipropylenowej przędzy. To właśnie jej zasługą są jego antystatyczne właściwości, dzięki którym jest bezpieczny dla alergików oraz łatwy do utrzymania w czystości. Warto nadmienić, że polipropylen nie wchłania wilgoci. Wykazuje dużą odporność na rozwój bakterii, pleśni oraz grzybów. Z powodzeniem może pojawić się w domach zamieszkiwanych przez rodziny z dziećmi, jak również miłośników zwierząt.

Ten nowoczesny dywan utrzymany w stonowanej kolorystyce to bardzo uniwersalne rozwiązanie dla pokoju dziennego, salonu, jak również pokoju dorastającego nastolatka. Ma nietypowy, niezwykle ciekawy design, który jest w stanie uatrakcyjnić aranżację każdego pomieszczenia.

South - wymiary
Długość 170 cm
Szerokość 120 cm
Waga 4.4 kg
Pozostałe informacje
Materiał 100% polipropylen