Dywan Teenager – pozytywna dawka koloru w pokoju i salonie

Kolorowe dodatki mają pozytywny wpływ na wnętrze – z ponurej jaskini zrobią przytulne gniazdko, a schematyczny salon uczynią bardziej kreatywnym. Jeśli i Tobie „przydarzyła się” nudna aranżacja, sięgnij koniecznie po dywan Teenager. To doskonała dekoracja do pokoju dziecka, ale i nie tylko.

Polski producent nie poskąpił kolorów – obok żółci, seledynowego i błękitu, występują również odcienie różu i fioletu. Intensywna feeria barw sprawi, że nawet w zimie poczujesz się jak na letnim urlopie nad morzem. Poza bajecznym designem ten młodzieżowy dywan daje również gwarancję „niezniszczalności”. Wyjątkową trwałość nadają mu włókna Heat Set Frise, które są odporne na wilgoć, płowienie i ścieranie. Nawet jeśli Twoje dziecko nie będzie obchodzić się z nim zbyt ostrożnie, dywan Teenager zachowa pierwotny wygląd na lata.

Uważasz, że tęczowa kolorystyka jest dozwolona wyłącznie poniżej 18 roku życia? To fakt, w pokoju dziecka nie powinno zabraknąć optymistycznych dodatków, zwłaszcza jeśli ściany są białe lub szare. Jednak kolorowy dywan Teenager możesz wykorzystać także do aranżacji salonu lub domku letniskowego. Rozłóż go na bardzo jasnej podłodze, a całe wnętrze stanie się weselsze i bardziej żywiołowe.

Teenager - wymiary
Długość 220 cm
Szerokość 160 cm
Waga 6.9 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen
Atuty produktu
produkt dostępny w innych rozmiarach
Wykorzystane materiały
opcje specjalne