Beżowy dywanik, który skradnie Twoje serce

Dywany to akcesoria, które doskonale dopełniają wnętrza. Wystarczy odpowiednio dopasować kolor i fason, by cieszyć się pokojem dopracowanym w każdym detalu. Te o niewielkim rozmiarze idealnie sprawdzają się zwłaszcza w pomieszczeniach o małym metrażu, np. w łazience. Szukasz dywanika podłogowego? Cenisz design swoich dodatków i na co dzień otaczasz się tylko stylowymi przedmiotami? Właśnie taki jest ten dywanik.

Jeśli uwielbiasz często zmieniać aranżacje lub je odświeżać, akcesorium o tak ponadczasowej barwie z pewnością Ci się spodoba. Zharmonizuje się z wnętrzami urządzonymi w różnych stylach – zarówno klasycznych, jak i tych nowoczesnych. Jeśli dopiero szukasz inspiracji i tworzysz łazienkę, dywanik będzie więc uniwersalnym dodatkiem. Z łatwością dopasuje się do wnętrza, jakie sobie wymarzysz.

Dywanik łazienkowy wykonano z poliestru. Ten sprężysty materiał nie pochłania wody, dzięki czemu błyskawicznie wyschnie po praniu. Podkład wykonano zaś z połączenia poliestru oraz bawełny. Dywanik posiada długie włosie.

dywanik - wymiary
Długość 90 cm
Szerokość 50 cm
Waga 0.3 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał bawełna/poliester