Dywanik bawełniany Alladyn – kolorowy akcent wnętrza i aranżacji balkonu

Tęsknisz za kolorami w zbyt przewidywalnych i jednolitych wnętrzach? Wykorzystaj w aranżacji fioletowy dywanik bawełniany Alladyn, a szybko dorzucisz inne dodatki w równie energetycznych odcieniach. Zabawa formą i kolorami to najlepsza droga do wykreowania indywidualnego stylu.

Tylko spójrz na te zabawne frędzelki! Ten mały dywanik (90x60 cm) wywoła uśmiech na twarzy każdego domownika i gościa, nawet jeśli ustawisz go tylko w korytarzu lub łazience. Chodnik został utkany z naturalnego materiału (100% bawełny), miękkiego i przyjaznego dla alergików. Jest tak przyjemny w dotyku, że szybko stanie się ulubieńcem dzieci i… legowiskiem dla czworonożnych pupili. Ze względu na intensywnie fioletowy odcień i frędzle dywanik bawełniany Alladyn spodoba się zwolennikom stylu boho.

Choć kolorowy dywanik pasuje do każdego wnętrza, w wakacje warto użyć go na tarasie lub balkonie. Chodnik osłoni Twoje stopy przed rozgrzanym podłożem i tym samym umożliwi wypoczynek w upalne popołudnie. Bawełniany dywanik będzie idealnym towarzystwem dla mebli z drewna lub wikliny, z którymi stworzy prawdziwie naturalną aranżację. Dodaj lampiony i wielobarwne poduszki, a zachwycisz gości marokańskim stylem.

Wymiary
Długość 60 cm
Szerokość 90 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania