Ręcznik kąpielowy to zdecydowanie rzecz niezbędna, której nie może zabraknąć w żadnej łazience. Prezentowany model będzie ponadto pełnił funkcję dopełniającą wnętrze Twojej łazienki, zarówno pod względem kolorystycznym, jak również funkcjonalnym. Żywa i modna kolorystyka oraz dobór wysokogatunkowych, organicznych surowców, to cechy charakterystyczne dla kolekcji ręczników łazienkowych marki Atmosphera Créateur d'intérieur.

Ręczniki bawełniane tej marki uszyto z bawełny 700g/m², która charakteryzuje się mocnym splotem i grubością. Sprawia to, że tkanina wchłania wilgoć i wodę bez zarzutu a przy tym jest wyjątkowo odporna na rozdarcia. Z pewnością więc taki ręcznik będzie doskonałą propozycją dla wielbicieli przedmiotów nie tylko funkcjonalnych, ale i stylowych. Wygląda on fantastycznie, głównie za sprawą pięknej kolorystyki oraz delikatnego ozdobnika w postaci prostokątnych ramek. 

Wysokogatunkowa naturalna bawełna, z której ręcznik został stworzony, gwarantuje mu zachowanie wszystkich walorów mimo upływu czasu. Możesz być pewna, że ręcznik nie odkształca się, ani nie odbarwia w praniu i zawsze będzie świetnie się prezentował oraz cieszył oko. Ponadto jest też wyjątkowo lekki, dlatego z powodzeniem można go wykorzystać w podróży. Po złożeniu nie będzie zajmował zbyt wiele miejsca w walizce. 

Cechy produktu: 

  • wysokogatunkowy ręcznik z bawełny w rozmiarze 70 x 50 cm,
  • przyjemny w dotyku i delikatny dla skóry miękki ręcznik łazienkowy,
  • dodatek do łazienki w wyjątkowo modnym odcieniu,
  • kolorystyka turkusowa nawiązująca do motywów morskich,
  • posiada subtelny nadruk w postaci dwóch prostokątnych ramek,
  • oryginalny produkt znanej marki Atmosphera Créateur d'intérieur.