Sprzedaż mebli i dodatków w systemie ratalnym dotyczy wybranych salonów stacjonarnych. Sprawdź regulamin promocji na www.brw.pl/promocje

Family Line - Domin, 81291
Family Line - Domin, 73108
Family Line - Domin, 81291
Family Line - Domin, 73108

Family Line - Domin

Dodaj opinię
Kod produktu: Domin

Sprzedaż mebli i dodatków w systemie ratalnym dotyczy wybranych salonów stacjonarnych. Sprawdź regulamin promocji na www.brw.pl/promocje

Kolory frontów - Family Line:
Kolory korpusów - Family Fine:
Wzory frontów - Family Line:
Uchwyty nowoczesne - Family Line:
Kolory Blatów - Kuchnie:
Opis

Family Line Domin – poczuj w swej kuchni powiew północnej bryzy

W aranżacjach inspirowanych Skandynawią biel gra pierwsze skrzypce. Jasna barwa rozjaśnia pomieszczenie i sprawia, że optycznie wydaje się ono większe. Dlatego idealnie sprawdzi się w kuchni, gdzie akcesoria mogą ją lekko zagracać. Jeśli poszukujesz kuchni modułowej i cenisz wnętrza rodem z północnej części świata, Family Line Domin będzie doskonałym wyborem.

Magia designu tej linii tkwi w stylowych frontach. Gładki, biały canadian w połączeniu z wysublimowanymi, pionowymi frezami dodadzą Twojej kuchni unikalnego charakteru. Zwłaszcza, że zaprojektujesz ją sam! To Ty decydujesz o kolorze korpusów oraz blatów. Wybierasz również zwieńczenie całego wystroju, czyli uchwyty. W katalogu znajdziesz szeroki wybór modeli do nowoczesnej kuchni, które przyniosą Ci liczne pomysły.

Family Line Domin to także rozwiązania na miarę XXI wieku. Energooszczędne oświetlenie LED umiejscowione w wielu miejscach umożliwią Ci komfortowe przygotowywanie posiłków nawet późnym wieczorem. Przydadzą się zwłaszcza na blacie roboczym. Zabudowa AGD oraz szafki z przegródkami to z kolei doskonały sposób na oszczędność miejsca. Sprawdź, co jeszcze zyskasz!

Opinie
Masz ten produkt?
Dodaj pierwszą opinię dla Family Line - Domin
Newsletter
Otrzymuj informacje o najnowszych
produktach, promocjach i katalogach
Zachęcamy do zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Więcej znajdzie Pan/Pani w Polityce prywatności.