Family Line Domin – poczuj w swej kuchni powiew północnej bryzy

W aranżacjach inspirowanych Skandynawią biel gra pierwsze skrzypce. Jasna barwa rozjaśnia pomieszczenie i sprawia, że optycznie wydaje się ono większe. Dlatego idealnie sprawdzi się w kuchni, gdzie akcesoria mogą ją lekko zagracać. Jeśli poszukujesz kuchni modułowej i cenisz wnętrza rodem z północnej części świata, Family Line Domin będzie doskonałym wyborem.

Magia designu tej linii tkwi w stylowych frontach. Gładki, biały canadian w połączeniu z wysublimowanymi, pionowymi frezami dodadzą Twojej kuchni unikalnego charakteru. Zwłaszcza, że zaprojektujesz ją sam! To Ty decydujesz o kolorze korpusów oraz blatów. Wybierasz również zwieńczenie całego wystroju, czyli uchwyty. W katalogu znajdziesz szeroki wybór modeli do nowoczesnej kuchni, które przyniosą Ci liczne pomysły.

Family Line Domin to także rozwiązania na miarę XXI wieku. Energooszczędne oświetlenie LED umiejscowione w wielu miejscach umożliwią Ci komfortowe przygotowywanie posiłków nawet późnym wieczorem. Przydadzą się zwłaszcza na blacie roboczym. Zabudowa AGD oraz szafki z przegródkami to z kolei doskonały sposób na oszczędność miejsca. Sprawdź, co jeszcze zyskasz!

 

Do pobrania