Nowoczesność ukryta w tradycyjnym designie, czyli kuchnia modułowa Family Line Fiore

Klasycznej kuchni chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Ponadczasowy i uniwersalny symbol klasy – właśnie taka jest linia Family Line Fiore. Dzięki niej zyskasz stylowe pomieszczenie, gdzie magia tradycji zachwyci Cię od razu po przekroczeniu jej progu.

Fronty w odcieniu biały super mat z dekoracyjnym frezowaniem to kwintesencja elegancji i szyku. Przywodzą na myśl szlachetne, angielskie wystroje, w których ducha tradycji wyczuwa się w każdym detalu. W takim pomieszczeniu od razu nabierzesz ochoty na popołudniową herbatę z bliskimi. Uniwersalny kolor pozwoli Ci także na ciekawe kombinacje i zabawę barwami. Możesz stworzyć unikalną kompozycję i dobrać stylowy uchwyt, a uzyskasz klasyczną kuchnię, w której każda chwila stanie się przyjemnym doznaniem.

Family Line Fiore skrywa w sobie rozwiązania na miarę XXI wieku. Umożliwią Ci one komfortową pracę w kuchni oraz utrzymanie jej w czystości. Szafki, które wybierzesz posiadają pojemne, wysokie szuflady i wewnętrzne podziały – dzięki temu będziesz mieć wszystko pod ręką. Szafki narożne wyposażono zaś w odsuwane półki, które ułatwią dostęp do produktów, nawet jeśli umieścisz je głęboko.

Do pobrania