Kuchnia modułowa Family Line Plate Plus – uniwersalna, praktyczna i stylowa

Wyobraź sobie swoją wymarzoną, nowoczesną kuchnię. Pomyśl o układzie szafek, wybarwieniach i umieszczeniu poszczególnych przedmiotów. A teraz zrealizuj to dzięki programowi 3D Creator! Wirtualne narzędzie pomoże Ci przygotować projekt pomieszczenia idealnie spełniającego Twoje wymagania. Jeśli cenisz nowoczesne wystroje i neutralne barwy, linia Family Line Plate Plus jest dla Ciebie!

Lakierowane fronty Family Line Plate Plus wprowadzą do Twojej kuchni szykowny blask i lekko ją rozświetlą. Doskonale sprawdzi się w wielu połączeniach i kompozycjach. Pozwoli Ci stworzyć zarówno harmonijną aranżację, jak i taką, gdzie dany kolor wysunie się na pierwszy plan. Szeroki wybór odcieni blatów i korpusów przyniesie Ci wiele inspiracji. W katalogu znajdziesz również gotowe aranżacje, które podsuną Ci nowe pomysły.

Kuchnia modułowa Family Line Plate Plus zaskoczy Cię nie tylko swoim designem, lecz także funkcjonalnością. Ergonomiczne rozwiązania i maksymalne wykorzystanie przestrzeni sprawią, że przygotowywanie potraw stanie się proste i przyjemne!