Family Line - Tafne, 77803
Family Line - Tafne, 77802
Family Line - Tafne, 77804
Family Line - Tafne, 77803
Family Line - Tafne, 77802
Family Line - Tafne, 77804

Family Line - Tafne

Dodaj opinię
Kod produktu: Tafne
Kolory frontów - Family Line:
Kolory korpusów - Family Fine:
Uchwyty nowoczesne - Family Line:
Kolory Blatów - Kuchnie:
Opis

Family Line Tafne – rodzinna i funkcjonalna kuchnia, którą stworzysz samodzielnie!

Relaks z bliskimi to nie tylko salonowe, wieczorne posiedzenia. Odpowiednio urządzona, nowoczesna kuchnia może także stać się oazą harmonii i ciepłej, rodzinnej atmosfery. Co więcej, możecie ją sami wykreować! Dzięki programowi 3D Creator pomieszczenie nabierze unikalnego charakteru, a samo projektowanie będzie dla Ciebie ogromną frajdą! Jeśli inspirują Cię nowoczesne aranżacje, postaw na serię Family Line Tafne!

W linii Family Line Tafne macie do wyboru dwa stylowe odcienie frontów – biały połysk lub beż połysk. Pastelowe, neutralne barwy wprowadzą do kuchni spokój i poczucie bezpieczeństwa. Ten efekt z pewnością wzmocnią aromaty gotujących się potraw lub świeżo palonych ziaren kawy. Decydujesz też o kolorach blatów i korpusów. Możesz bawić się kolorami i wybrać kompozycję, którą pokochają zarówno domownicy, jak i goście.

Kuchnie modułowe Family Line stworzono z myślą o funkcjonalnych rozwiązaniach, które ułatwią ich użytkowanie. Szeroka oferta wyposażenia pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo miejsca i perfekcyjnie zorganizować domową przestrzeń.

Opinie
Masz ten produkt?
Dodaj pierwszą opinię dla Family Line - Tafne
Newsletter
Otrzymuj informacje o najnowszych
produktach, promocjach i katalogach
Zachęcamy do zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Więcej znajdzie Pan/Pani w Polityce prywatności.