Family Line Tafne – rodzinna i funkcjonalna kuchnia, którą stworzysz samodzielnie!

Relaks z bliskimi to nie tylko salonowe, wieczorne posiedzenia. Odpowiednio urządzona, nowoczesna kuchnia może także stać się oazą harmonii i ciepłej, rodzinnej atmosfery. Co więcej, możecie ją sami wykreować! Dzięki programowi 3D Creator pomieszczenie nabierze unikalnego charakteru, a samo projektowanie będzie dla Ciebie ogromną frajdą! Jeśli inspirują Cię nowoczesne aranżacje, postaw na serię Family Line Tafne!

W linii Family Line Tafne macie do wyboru dwa stylowe odcienie frontów – biały połysk lub beż połysk. Pastelowe, neutralne barwy wprowadzą do kuchni spokój i poczucie bezpieczeństwa. Ten efekt z pewnością wzmocnią aromaty gotujących się potraw lub świeżo palonych ziaren kawy. Decydujesz też o kolorach blatów i korpusów. Możesz bawić się kolorami i wybrać kompozycję, którą pokochają zarówno domownicy, jak i goście.

Kuchnie modułowe Family Line stworzono z myślą o funkcjonalnych rozwiązaniach, które ułatwią ich użytkowanie. Szeroka oferta wyposażenia pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo miejsca i perfekcyjnie zorganizować domową przestrzeń.

Do pobrania