Kuchnia modułowa Family Line Tapo Special – dyskretny urok

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, pełne rodzinnego ciepła i bliskości. Wybierz kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo i dopsuj ją do swoich potrzeb.

Szeroki wybór szafek powoli zagospodsarować nawet najbardziej wymagające pomieszczenie. Ciesz się gotującą się zupą, zapachech pieczonej szarlotki, swobodną przestrzenią do rozmowy przy przygotowywaniu posiłku. Podstawą funkcjonalnej kuchni są nie tylko nowoczesne sprzęty AGD, lecz także dobrze dobrane szafki. Taka kuchania będzie zachwycać przez lata! Fronty typu tafla w kolorze antracyt ecru lub biały ecru to rozwiązanie, które staje się ponadczasową elegancją. Wykonane z wytrzymałego MDF-u pokrytego laminatem w połysku z perlistym akcentem. Lśniąca, gładka powierzchnia frontów Tapo Special jest też łatwa w czyszczeniu i odporna na lekkie zarysowania.

Połączenie pięknej,  perłowej barwy frontów w wersji na wysoki połysk oraz ciepłego dekoru drewna z widocznymi rysami i słojami dodaje kuchni elegancji i klasy, a czarne uchwyty wprowadzają  przepiękny kontrast i doskonale zgrywają się z nowoczesnym sprzętem AGD.

Kuchnia modułowa Tapo Specjal zaskoczy Cię nie tylko swoim designem, lecz także funkcjonalnością. Ergonomiczne rozwiązania i maksymalne wykorzystanie przestrzeni sprawią, że przygotowywanie potraw stanie się proste i przyjemne!

 

Wymiary
Do pobrania