Mini auto z choinką na dachu - dekoracja w stylu retro

Poszukujesz ładnej ozdoby świątecznej do ustawienia na półce z książkami lub stoliku kawowym? Polecamy Ci to miniaturowe auto z choinką. Stanowi znakomitą propozycję nie tylko dla fanów klasycznych samochodów, lecz również osób lubiących przedmioty z duszą. Dekoracja jest zupełnie nowa, ale czuć w niej ducha vintage. Będzie wspaniałym dopełnieniem wnętrz klasycznych, skandynawskich, a także eklektycznych aranżacji.

Mini auto z choinką na dachu zostało zrobione z ceramiki, która dodaje mu elegancji oraz przekłada się na dużą łatwość utrzymania go w czystości. W zachwyt wprawia dokładność, z jaką odtworzono szczegóły formy pojazdu, a także ubioru stojących przy nim postaci. Realizm wyglądu tej ozdoby podkreślają świecące reflektory. Tworzą je światełka LED, dla których źródłem energii są baterie AAA.

Taka figurka może stanowić samodzielną ozdobę lub stać się częścią większej aranżacji, np. Świątecznej Krainy. W naszym sklepie oprócz podświetlanego samochodu z choinką znajdziesz wiele innych elementów, które świetnie sprawdzą się w takim zimowym miasteczku. Pozwolą Ci stworzyć całą jego infrastrukturę oraz wypełnić je ludźmi, dzięki którym będzie w nim gwarno i radośnie.

Wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 9 cm
Waga 0.23 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród