Figurka dekoracyjna Pióro - poetycka dusza Twojego wnętrza

Pióro i kałamarz są kojarzone z nauką. Bardzo często występują w środowisku naukowym jako loga i symbole. Jeśli więc chcesz wprowadzić do pomieszczenia troszkę powagi i naukowej mądrości, ustaw figurkę-pióro na swoim regale lub biurku. Taka ozdoba będzie odpowiednia choćby w biurze, gdzie symbole mają niebagatelne znaczenie. Złoty kolor figurki dodatkowo doda pomieszczeniu wyjątkowości i podkreśli dbałość gospodarza o szczegóły.

Pióro jest wykonane z metalu, co zapewnia mu trwałość. Ozdoba nie ucierpi nawet przy przypadkowym strąceniu figurki z biurka, co jak wiadomo wśród różnego rodzaju dokumentów może być możliwe. Dekorację tworzy kałamarz w kolorze czarnym oraz wetknięte w nie złote pióro. Całość utrzymana jest w dostojnym klimacie i pasuje do wnętrz, w których króluje klasyczny lub retro design.

Dekoracja w kształcie pióra jest dobrym pomysłem na prezent dla nauczyciela bądź miłośnika pisania. Klasyczny styl złotej figurki spodoba się nawet najbardziej wybrednym.

Przy składaniu zamówienia koniecznie poinformuj nas, która figurka najbardziej Cię urzekła wpisując odpowiedni numer w komentarzu do zamówienia

Pióro - wymiary
Długość 12,5 cm
Szerokość 8 cm
Wysokość 37 cm
Waga 0.384 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał inny