Filiżanka City double glass – klasyczna i wytrzymała

Wybieraj w kuchni szkło wysokiej jakości, które nie pęknie pod wpływem różnicy temperatury i nie zarysuje się zbyt łatwo. Takie właściwości posiada szkło borosilikatowe. Szkło borosilikatowe cechuje niższy współczynnik rozszerzalności cieplnej, dlatego taka szklanka czy filiżanka nie pęknie, gdy wyjmiesz ją ze zmywarki i nalejesz zimnego napoju. Szkło borosilikatowe jest też odporne na zarysowania, lżejsze, a temperatura gorącego napoju obniża się w nim zaledwie o 2 stopnie co minutę – dzięki czemu dłużej możesz się nim delektować.

Filiżanka City double glass wykonana jest z takiego właśnie szkła. Oko przyciąga również jej prosta i lekka forma. Klasyczna filiżanka City double glass będzie bardzo fotogenicznym dodatkiem do Twojego stołu. Podać w niej możesz warstwową kawę latte, choć świetnie wyeksponuje też zioła czy też modne, „kwitnące” herbaty w formie rozwijającego się kwiatu.

Filiżanka ze szkła borosilikatowego ma pojemność 210 ml i wysokość 11,5 cm. Najlepiej będą w niej wyglądały kawy z dodatkiem piany mlecznej, herbaty oraz mieszanki ziół.

City double glass - wymiary
Szerokość 11,5 z uchem. cm
Średnica 9 cm
Wysokość 7,5 cm
Pojemność 210 ml
Waga 0.148 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał szkło borosilikatowe
Atuty produktu
do zamrażarki