Firana Fleurs – romantyczna dekoracja do dużych okien

Sposób przystrojenia okien ma niebagatelny wpływ nie tylko na charakter całej aranżacji, ale i na samopoczucie domowników. Jeśli chcesz stworzyć przytulne wnętrze, w którym unikniesz spojrzeń sąsiadów i ostrego słońca, odpowiednim wyborem będzie firana Fleurs.

To delikatna dekoracja, dzięki której uzyskasz większą intymność i bardziej komfortowe warunki do popołudniowego wypoczynku. Delikatny wzór w kwiaty sprawi, że wnętrze zyska więcej ciepła i kobiecego charakteru. Do zamocowania tkaniny nie potrzebujesz żabek – to firana z tunelem, dzięki czemu karnisz nie jest widoczny i nie ma obawy, że materiał zerwie się pod wpływem szarpnięcia. Ze względu na duży rozmiar (240 x 270 cm) firana może służyć także do dekoracji przeszkleń balkonowych i tarasowych. Dzięki zastosowaniu materiału poliestrowego pielęgnacja firany nie przysporzy Ci trudności – pamiętaj jedynie o praniu w 30 stopniach oraz prasowaniu na wewnętrznej stronie.

Jeśli potrzebna Ci duża firana do salonu, polecamy właśnie ten wzór – biała tkanina przygasi intensywne światło, a jednocześnie nie spowoduje znacznego zaciemniania i nie przytłoczy wnętrza. Firana pasuje szczególnie do wnętrz tradycyjnych i w kobiecym stylu.

Wymiary
Długość 270 cm
Szerokość 240 cm
Waga 0.51 kg
Do pobrania