Forma | ALCOLE | na 4 kule silikonowa czarna | 16x16 cm | 891347
Kod produktu: 229174
Producent: HOMLA.
- Idealny dodatek do każdego kuchennego arsenału
- Kompaktowe wymiary: 16 × 16 cm
- Nowoczesny, prosty design w eleganckim czarnym kolorze
- Wykonana z wysokiej jakości, elastycznego silikonu
Uniwersalna forma na 4 kule do lodu
Dodaj do swojego kuchennego arsenału praktyczny dodatek w postaci formy ALCOLE. Jej nowoczesny design w eleganckim czarnym kolorze sprawia, że doskonale komponuje się z innymi akcesoriami kuchennymi. Umożliwia jednoczesne tworzenie 4 idealnie okrągłych kul lodu o dużej średnicy, które doskonale sprawdzą się do schładzania napojów. Ponadto jest kompaktowa i łatwo mieści się w zamrażarce, co pozwala na wygodne i efektywne przygotowywanie lodu.
Zastosowanie
Forma ALCOLE jest idealna do tworzenia dużych, okrągłych kul lodu, które doskonale nadają się do schładzania napojów, koktajli, whisky, a także jako efektowny dodatek do drinków podczas przyjęć. Dzięki dużym kulom lód topi się wolniej, co zapobiega rozwadnianiu napojów i dłużej utrzymuje je schłodzone. To doskonały wybór zarówno na codzienne użytkowanie, jak i na specjalne okazje.
Materiał
Wykonana z wysokiej jakości, elastycznego silikonu, forma jest nie tylko trwała, ale także łatwa w czyszczeniu i użytkowaniu.
- WYSOKOŚĆ: 6
- EAN CECHA: 5904183891347
- MYCIE W ZMYWARCE: PRODUKT MOŻNA MYĆ W ZMYWARCE
- MATERIAŁ 1 %: 100
- WYSOKOŚĆ W OPAKOWANIU: 20
- KOLOR 1: CZARNY
- WAGA: 140
- KOLOR: CZARNY
- NAZWA MARKETINGOWA: ALCOLE
- SZEROKOŚĆ W OPAKOWANIU: 160
- MARKA: HOMLA
- WYMIAR: 16x16 cm
- MATERIAŁ 1: SILIKON
- SEZON: SS26
- KONTAKT Z ŻYWNOŚCIĄ: TAK
- DŁUGOŚĆ: 16
- LINIA: CORE
- WAGA W OPAKOWANIU: 100
- SZEROKOŚĆ: 16
- DŁUGOŚĆ W OPAKOWANIU: 160
- ZAMRAŻANIE: MOŻNA ZAMRAŻAĆ
