Fotel ARLES ES – prawie jak królewski tron

Zastanawiasz się jaki mebel sprawdzi się zarówno w salonie, sypialni, jak i w gabinecie? Fotel Arles o ponadczasowym, eleganckim wyglądzie sprawi, że wnętrze zyska efektowny i wygodny dodatek. To w nim rozsiądziesz się podczas dyskusji z klientem, z kubkiem herbaty w domowym zaciszu oraz uśpisz niemowlę kołysząc je delikatnie w ramionach.

Rozsiądź się wygodnie dzięki siedzisku wypełnionemu sprężynami falistymi oraz poduszce oparciowej, którą wypełnia połączenie pianki ciętej i silikonu. Jej prostokątny kształt zapewni optymalne podparcie dla każdego odcinka kręgosłupa. Zdejmując poduszkę oparciową zyskujesz jeszcze większą powierzchnię użytkową.

Nie da się przejść obojętnie obok fotela Arles. Przyciąga spojrzenia swoimi eleganckimi, podwyższonymi i zmiękczonymi podłokietnikami, które podkreślają jego majestatyczny charakter.

Dodatkowo ozdobne wciągi i guziki w poduszce oparciowej, dekoracyjna kedra i drewniane stopki podnoszą walory wizualne mebla, podkreślając charakter  fotela w stylu klasycznym.

W ofercie Black Red White znajdziesz także sofę i narożnik Arles, dzięki którym możesz stworzyć większą i spójną stylistycznie zabudowę salonu. 

 

Cechy szczególne mebla:
Sprężyny faliste w siedzisku – jednorodny komfort i wygoda użytkowania
Zdejmowane poduszka oparciowa - zwiększona powierzchnia użytkowania
Prostokątny kształt poduszki, wypełnienie z pianki poliuretanowej i silikonu- optymalne i ergonomiczne podparcie dla pleców, zwiększony komfort oparcia i wygoda użytkowania
Podwyższone i zmiękczone podłokietniki - zapewniają stabilne i komfortowe podparcie
Ozdobne wciągi i guziki w poduszkach oparciowych – estetyka wyglądu
Dekoracyjna kedra – podkreśla kształt i tworzy harmonijną całość
Ozdobne stopki wykonane z drewna liściastego - trwałość i estetyka wyglądu

Istnieje możliwość wykonania mebli w innej tkaninie, zgodnie ze wzornikiem i cennikiem dostępnym w punkcie sprzedaży.
Wymiary
Głębokość 82 cm
Szerokość 93 cm
Wysokość 89 cm
Do pobrania