Fotel Azurre – oryginalny fotel do niewielkich pomieszczeń

Fotel Azurre to nieduży mebel o interesującym, nowoczesnym designie. Wpisuje się w stylistykę nowoczesną, loftową i minimalistyczną, będąc przysłowiową kropką nad „i” we wnętrzach wypełnionych sprzętami o współczesnym charakterze. To świetna propozycja do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego, pokoi hotelowych.

Fotel jest niezwykle wygodny, możesz przesiedzieć na nim długie godziny nie odczuwając tego jako obciążenia dla pleców. Szerokie siedzisko i lekko odchylone oparcie wzmacniają poczucie komfortu. Plusem fotela jest to, że można zagospodarować dzięki niemu nawet niewielką przestrzeń.

Fotel Azurre dlatego jest tak wygodny, że został wypełniony sprężyną falistą i pianką wysokoelastyczną w siedzisku, a to daje poczucie równomiernej powierzchni. Oparcie stanowi pianka wysokoplastyczna i pas tapicerski. Na uwagę zasługuje design – jest on bardzo nowoczesny. Stelaż fotela składa się z metalowych elementów w kształcie kwadratów, co daje ciekawy efekt wizualny. Połączone są one pod siedziskiem. Duży wybór tkanin tapicerskich daje pole do popisu przy różnych wystrojach. Wymiary wynoszą: 71 × 88 × 83 cm.

Pasuje do drewna, kamienia i metalu. Może stać w różnych pomieszczeniach i w otoczeniu mebli z różnych materiałów. Doskonale zgrywa się z nowoczesnymi trendami.


Cechy szczególne mebla:
- Nowoczesny design
- Lekki fotel, który może zagospodarować każde wnętrze
- Komfort zapewnia pianka wysokoelastyczna
- Ergonomiczne oparcie
- Nogi metalowe
- Tapicerowane plecy
Wymiary
Szerokość 64 cm
Wysokość 83 cm
Głębokość 88 cm
Waga 16 kg
Do pobrania