Fotel biurowy Tulipe różowy - Elegancja i klasyczny urok dla Twojego gabinetu | Intesi

Fotel biurowy Tulipe to połączenie stylu glamour z klasycznym stylem, które doda elegancji Twojemu gabinetowi. Czarna podstawa wykonana z metalu gwarantuje solidność i wytrzymałość.

Nieregulowane podłokietniki zapewniają wygodę podczas siedzenia, a maksymalne obciążenie 100 kg pozwala na użytkowanie fotela przez różnorodnych użytkowników.

Fotel Tulipe posiada pikowane oparcie oraz gładkie siedzisko z tkaniny welwetowej w różowym kolorze, która nadają mu wyjątkowego uroku i elegancji.

Regulacja wysokości siedziska (45 - 55 cm) umożliwia dostosowanie fotela do indywidualnych potrzeb, co pozwala na wygodne i komfortowe siedzenie.

Kompaktowy rozmiar (szerokość 65 cm, głębokość 63 cm) oraz niewielka waga 14,0 kg ułatwiają przenoszenie fotela i dopasowanie go do różnych przestrzeni w Twoim gabinecie.

Fotel biurowy Tulipe to nie tylko mebel do pracy, ale również elegancki dodatek, który podkreśli wyjątkowy charakter Twojego gabinetu, tworząc atmosferę stylu i komfortu podczas długich godzin pracy.

O tym warto pamiętać!

  • Fotel biurowy Tulipe - połączenie stylu glamour ze stylem klasycznym dla eleganckiego wyglądu Twojego gabinetu.
  • Solidna metalowa podstawa zapewniająca trwałość i stabilność.
  • Nieregulowane podłokietniki i maksymalne obciążenie 100 kg dla wsparcia i wygody podczas długotrwałego użytkowania.
  • Tapicerka z tkaniny welwetowej nadaje fotelowi wyjątkowego uroku.