Beżowy fotel bujany Alzano – pozwól się ukołysać

Pamiętasz z dzieciństwa modne niegdyś “bujaki”, jakie często znajdowały się np. w domach naszych dziadków? Jeśli chcesz powrócić wspomnieniami do tego beztroskiego czasu, a przy okazji znaleźć dla siebie ulubione, komfortowe miejsce do codziennego relaksu – stylowy fotel bujany Alzano z miękkimi poduszkami w kolorze beżowym z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Fotel tapicerowany Alzano zamiast klasycznego stelaża posiada drewniane płozy, dzięki którym możesz wygodnie kołysać się podczas siedzenia. Oparcie, siedzisko i podłokietniki fotela wyłożone zostały przyjemną w dotyku tkaniną z poliestru, która jest wytrzymała, odporna na ścieranie i łatwa do wyczyszczenia. Fotel posiada elegancki stelaż z metalu malowanego na kolor czarny, do którego przyłączone są drewniane płozy. Połączenie metalu, drewna i wysokiej jakości tkaniny nadaje fotelowi eleganckiego charakteru.

Wygodny fotel na biegunach to propozycja do nowoczesnego lub klasycznego wnętrza. W ofercie Black Red White online znajdziesz także fotel bujany Alzano w innych wersjach kolorystycznych do wyboru (szary, grafitowy).

Alzano - wymiary
Szerokość 47 cm
Głębokość 43 cm
Wysokość 80 cm
Waga 15.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Głębokość siedziska 43 cm
Wysokość siedziska 50 cm
Podłokietnik tak