Fotel Chesterfield – efektywny i efektowny

Urządzasz stylowe wnętrze w stylu glamour? Uwielbiamy ten styl! Dlatego stworzyliśmy dedykowany do niego fotel Chesterfield, który równie dobrze sprawdzi się jako urozmaicenie stylu nowoczesnego lub new york. Liczne pikowania nadają mu wyjątkowy, elegancki charakter, który urozmaici każdą aranżację.

Wypoczynek na tym fotelu glamour to wyjątkowa przyjemność. Dlaczego? Siedzisko wypełnione sprężyną falistą i pianką podnosi komfort wypoczynku, a oparcie wzmocnione pasem tapicerskim i wypełnione pianką zapewnia optymalne podparcie pleców i ramion. To właśnie o nie najbardziej zadbają profilowane podłokietniki, które „wykładają się” na zewnątrz i czynią fotel majestatycznym.

Nie potrafimy przejść obok niego obojętnie – zachwycają nas te liczne pikowania, które zdobią zarówno oparcie, jak i podłokietniki. Stanowią kontrast do gładkiego siedziska. To nie wszystkie atuty pikowanego fotela. Zwróć uwagę na jego toczone, drewniane nóżki – to dzięki nim mebel zyskuje nieco klasycznego uroku.

Fotel Chesterfield możesz ustawić przy toaletce, solo w gabinecie lub jako dopełnienie strefy komfortu w salonie. Wszędzie sprawdzi się jako wygodne i stylowe miejsce do odpoczynku.

 

Cechy szczególne mebla:
• Elegancki fotel w stylu glamour
• Komfortowe siedzisko i oparcie
• Oparcie z ozdobnymi pikowaniami
• Drewniane nogi- zwiększona wytrzymałość
Wymiary
Szerokość 110 cm
Wysokość 78 cm
Głębokość 90 cm
Do pobrania