Nowoczesny fotel, sprawdzający się w wielu aranżacjach

Fotel Dakota to dość uniwersalny model, który z łatwością wpasuje się we wnętrza w stylu klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim czy nawet rustykalnym. Może stać w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, gabinecie. Jego design jest idealny do współczesnych wystrojów w naszych mieszkaniach.

Dakota to niezbędny mebel w Twoim kąciku wypoczynkowym. Można spędzić w nim dużo czasu, a nasze ciało nie odczuje zmęczenia. Wpływ na to z pewnością ma wysokie oparcie, dające stabilne podparcie plecom. Poza tym – fotel Dakota wygląda bardzo estetycznie i stylowo, zarówno jego wykonanie jak i design stoją na najwyższym poziomie.

Fotel Dakota to idealne połączenie eleganckiej tkaniny obiciowej, wypełnienia w postaci pianki i drewna. Zamiast tradycyjnych nóg mamy płozy drewniane: wenge, orzech, buk lub białe. Oparcie i siedzisko ozdabiają przepikowania. Wymiary fotela wynoszą: 65 × 72 × 100 cm.

Można zdecydować się na wersalkę obitą taką samą tkaniną, dzięki czemu zyskujemy elegancki komplet wypoczynkowy. Fotel Dakota pasuje do drewna (meble, podłogi, dodatki) i nowoczesnych mebli.

 

Cechy szczególne zestawu:
• Wysokie oparcie stanowi stabilne podparcie dla pleców
• Płozy wykonane z giętego drewna o wysokich parametrach wytrzymałościowych
• Oparcie i siedzisko pikowane nicią nadaje niepowtarzalny wygląd