Fotel Figaro - Twoje miejsce wypoczynku

Wygodny i głęboki fotel to niezastąpiony sposób na relaks. Możesz w nim czytać książkę, oglądać ulubiony serial lub nawet pracować zdalnie. Fotel Figaro zachwyca nowoczesnym kształtem, modną kolorystyką oraz wygodnie odchylonym oparciem.

Największą zaletą fotela jest uniwersalność zestawienia, dzięki czemu sam decydujesz i układzie i kolorystyce tkanin. Drewniane nogi zapewniają dużą estetyką wyglądu oraz ułatwiają dostęp do podłoża podczas sprzątania. Efektownie wygięte podłokietniki zachęcają do relaksu.

Na komfort użytkowania wpływają także użyte materiały. Są to bonell i sprężyny faliste w głębokim siedzisku oraz pasy tapicerskie w oparciu. Tył fotela został obity tapicerowanym materiałem, dzięki czemu mebel daje liczne możliwości ustawienia.

Fotel Figaro na drewnianych nóżkach to stylowa propozycja do nowoczesnego wnętrza. Możesz ustawić go w rogu sypialni lub w pokoju młodzieżowego. Świetnie sprawdzi się także jako wyposażenie salonu. Aranżację możesz uzupełnić, kupując wersalkę lub sofonarożnik z serii Figaro.

 

Cechy szczególne mebla:
• Fotel na drewnianych nóżkach
• Tył fotela tapicerowany materiałem
• Bonell i sprężyn falista w siedzisku oraz pasy tapicerskie w oparciu zapewnia komfort użytkowania
• Nieduże wymiary - możliwość zaaranżowania niewielkiej przestrzeni
Wymiary
Głębokość 88 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 89 cm
Waga 22 kg
Do pobrania