Fotel obrotowy Q-025 – praktyczny i nowoczesny fotel biurowy

Fotel obrotowy Q-025 z pewnością najlepiej posłuży osobom, które spędzają wiele godzin przy pracy lub miłośnikom gier. Sprawdzi się w każdym pokoju młodzieżowym, biurze, salach szkoleniowych i konferencyjnych. Obicie, jakie zastosowano w tym meblu – tkanina membranowa - dba o przewiew i komfort użytkownika fotela. Fotel Q-025najlepiej sprawdzi się w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i loftowym. Jest prosty, funkcjonalny i bardzo wygodny. Łatwo dopasować go do wnętrza, szczególnie w nowoczesnych klimatach.

Fotel Q-025 wykonany został z tworzywa sztucznego, metalu i tkaniny membranowej (obicie). A konkretnie – siedzisko, podstawa jezdna i korpus zbudowano z tworzywa sztucznego. Obicie częściowo składa się z przewiewnej siatki, częściowo z tkaniny membranowej. Fotel ma wygodne podłokietniki i mechanizm TILT, pozwalający na swobodną regulację wysokości. Q-025 to kolory szary i czerń. Jego wymiary wynoszą: 111 × 45-53 × 62 × 50 cm.

Uniwersalny fotel Q-025 pasuje do różnych wystrojów z meblami drewnianymi lub z elementami metalowymi. Łatwo dostosować go do kolorystyki wystroju.

Wymiary
Głębokość 50 cm
Szerokość 62 cm
Wysokość 111 cm
Do pobrania