Fotel biurowy Vire – wygoda w klasycznym wydaniu

Stając przed zamiarem kupna fotela do biura, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na fotel biurowy Vire. Ten fotel z pewnością sprosta Twoim wymaganiom! Jego klasyczny wygląd w połączeniu z wygodą użytkowania, sprawi, że spędzenie na nim kilku godzin podczas pracy stanie się przyjemnością. Już teraz sprawdź, jakie możliwości oferuje Ci fotel biurowy Vire!

Prezentowany mebel dzięki swojemu klasycznemu, czarnemu kolorowi, pozwala na dopasowanie go do większości wnętrz. Ten mebel świetnie sprawdzi się jako element wyposażenia biura lub gabinetu. W swojej budowie posiada podłokietniki, które zapewnią wysoki komfort podczas siedzenia. Dodatkowo fotel biurowy Vire ma wbudowany mechanizm TILT, który umożliwi Ci zadbanie o swój kręgosłup i zachowanie prawidłowej postawy ciała podczas siedzenia przed biurkiem. Tkanina membranowa pozwoli na odpowiednią wentylację, szczególnie w gorące, letnie dni.

Fotel biurowy Vire jest w wymiarach: wysokość całkowita: 110-120 cm, wysokość siedziska: 44-54 cm, szerokość: 61 cm, głębokość siedziska: 63 cm.

Wymiary
Głębokość 63 cm
Szerokość 61 cm
Wysokość 110-120 cm
Do pobrania