Fotel obrotowy Q-22 – stylowe i eleganckie krzesło biurowe

Efektowny fotel obrotowy Q-022 to doskonała alternatywa dla zwykłych foteli biurowych. Może stać zarówno w mieszkaniu, jak i eleganckim biurze lub sali konferencyjnej. W mieszkaniu sprawdzi się w salonie, gabinecie, pokoju młodzieżowym. Dzięki designowi i szlachetnej, miłej w dotyku tkaninie obiciowej, pasuje do eleganckiego wystroju. Najlepiej sprawdza się w aranżacjach w stylu nowoczesnym, klasycznym, minimalistycznym i skandynawskim.

Fotel obrotowy Q-022 został zrobiony z metalu i tkaniny obiciowej, którą jest aksamit. Wygląda elegancko, został zaprojektowany dla maksymalnego komfortu użytkownika. Podstawa jezdna i stelaż są bardzo stabilne, a wysokie podłokietniki częściowo pokryto estetyczną tkaniną obiciową. Aksamit na oparciu i siedzisku ma liczne przepikowania i przeszycia, co stanowi elegancką ozdobę. Kolor fotela to róż antyczny. Wymiary wynoszą: 87 × 45-55 × 51 × 40 cm.

Pasuje do mebli drewnianych lub z elementami metalowymi. Może stanowić ciekawe połączenie z meblami o elementach marmurowych (lub stylizowanych na marmur). Idealnie sprawdzi się w jasnych wnętrzach, gdzie dominuje biel i odcienie szarego.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 51 cm
Wysokość 87 cm
Waga 11 kg
Do pobrania