Fotel gabinetowy Sidney – miejsce gotowe do obsadzenia

Jeśli pracujesz na odpowiedzialnym stanowisku lub po prostu oczekujesz w miejscu pracy komfortu, zasługujesz na specjalne, wygodne krzesło biurowe. Ośmiogodzinny dzień pracy i jej siedzący tryb wymaga wybrania właściwego modelu. Postaw na czarny fotel gabinetowy Sidney.

Mebel świetnie nadaje się do biura, domowej pracowni oraz pokoju nastolatka, który na pewno sporo czasu spędza za biurkiem – ucząc się lub przed komputerem. Połącz je z białym lub czarnym biurkiem, a osiągniesz we wnętrzu elegancki, klasyczny kontrast. Wnętrze pozostanie przestrzenne, jeśli pozostałe meble będą jasne.

Miękkie siedzisko i oparcie z subtelnym przeszyciem zostały obite tkaniną i pianką. Są one zamontowane na pięcioramiennym metalowym stelażu z mechanizmem TILT. Czarne krzesło ma wysoko zabudowany tył z poduszką na głowę. Daje ona prawidłowe oparcie szyjnemu odcinkowi kręgosłupa. Posiada też podłokietniki, na których odpoczną ręce.

Fotel obrotowy na kółkach ma wysokość siedziska regulowaną między 51-59 cm. Wysokość całkowita wynosi między 117-125 cm. Głębokość siedziska wynosi 58 cm, natomiast szerokość krzesła to 65 cm.