Fotel obrotowy Q-022: elegancki fotel do mieszkania, biura i gabinetu

Wyjątkowo elegancki, nowoczesny fotel obrotowy Q-022 to wymarzony mebel do wielu pomieszczeń. Jest wygodny, funkcjonalny i umożliwia komfortowe siedzenie podczas długich godzin pracy. Świetnie nadaje się do salonu, gabinetu, pokoju młodzieżowego i biura. Wpisuje się w stylistykę wystroju nowoczesnego i klasycznego. Pasuje do nowoczesnego umeblowania równie dobrze, jak do tradycyjnych drewnianych mebli. Wysokie oparcie i wygodnie wyprofilowane podłokietniki zapewnią maksimum komfortu podczas pracy i odrabiania lekcji.

Stelaż fotela Q-022 wykonany został z metalu, a obicie siedziska jest aksamitne. Fotel wyposażony jest w podstawę jezdną i mechanizm podstawowy, umożliwiający dostosowanie wysokości do potrzeb konkretnego użytkownika. Fotel wygląda bardzo estetycznie – proste oparcie i siedzisko zdobią przepikowania, a na części podłokietników znajduje się miękki aksamit. Kolory fotela to szary i chrom. Wymiary wynoszą: 87 × 45-55 × 51 × 40 cm.

Fotel obrotowy Q-022 to mebel wprost stworzony do minimalistycznego biura, urządzonego w chłodnych stonowanych kolorach. Pasuje do prostych, biurowych mebli. W domu idealnie sprawdzi się w pokoju młodzieżowym.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 51 cm
Wysokość 87-97 cm
Do pobrania