Fotel obrotowy Q-031: stylowe krzesło biurowe

Elegancki design fotela obrotowego Q-031 świetnie sprawdzi się we wnętrzach, w których stawia się jednocześnie na wysmakowany styl i wygodę. Nadaje się do biur, sal reprezentacyjnych, elegancko urządzonych punktów usługowych. W domu znajdzie zastosowanie w gabinecie i pokoju młodzieżowym. Najlepiej sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych, klasycznych i skandynawskich. Jest bardzo wygodny, dzięki czemu można komfortowo spędzać w nim długie godziny.

Fotel Q-031 wykonany został z metalu, tworzywa sztucznego i ekoskóry. Obicie z ekoskóry jest wytrzymale i łatwe do utrzymania w czystości. Korpus fotela to metal. Mechanizm TILT pomaga w regulowaniu wysokości siedziska, jak i jego blokowaniu. Estetyczny design, wysokie oparcie i wygodne podłokietniki są atutami mebla. Kolor fotela – szary z chromowanymi elementami metalowymi. Wymiary wynoszą: 112 × 49-57 × 64 × 48 cm.

Sprawdzi się w eleganckim biurze, urządzonym w chłodnej kolorystyce. Idealnie komponuje się z nowoczesnymi dodatkami i meblami z elementami metalowymi.

Wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 64 cm
Wysokość 112 cm
Do pobrania