Fotel gamingowy Sakura czarny – styl w pokoju gracza

Większość wolnego czasu spędzasz przed komputerem uzupełniając dokumenty, wykonując projekty lub grając? Podczas wielogodzinnych seansów z ulubionymi tytułami należy pamiętać o utrzymaniu prawidłowej postawy ciała. Wygodny fotel gamingowy Sakura wyróżnia się wysokim oparciem, poduszkami lędźwiowymi i podparciem karku - to wszystko zapobiegnie bólom kręgosłupa.  

O wysoki komfort zadba kubełkowe siedzisko i oparcie, które możesz odchylić nawet do 165 stopni! To za sprawą  mechanizmu Butterfly, dzięki któremu przyjmiesz wygodną pozycję przy biurku oraz zapobiegniesz dolegliwościom bólowych kręgosłupa. Miękkie siedzisko i oparcie pokryto ekoskórą, która jest łatwa w czyszczeniu. Dopasuj fotel biurowy do swoich potrzeb i ustaw jego wysokość, uwzględniając swój wzrost i preferencje (123-133 cm).

Fotel Sakura jest wyposażony w zwrotne kółka, działają szybko niezależnie od powierzchni, po jakiej się poruszają – wykładzina, panele, płytki czy silikonowa podkładka zabezpieczająca podłogę. Ich gumowa powierzchnia zabezpiecza podłoże przed zarysowaniem.

Fotel dla gracza – model Sakura łączy w sobie ergonomię oraz design. Wybierz jedną z 3 modnych wersji kolorystycznych: biało-czarny, czerwono-czarny i czarny (tutaj). Który jest w Twoim typie?