Wyjątkowy komfort - fotel dla graczy ORTUS

Jesteś graczem, który dba o każdy szczegół? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi "tak" to fotel gamingowy ORTUS jest stworzony dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy jesteś w trakcie 12-godzinnej rozgrywki ze znajomymi w CS:GO, czy też pracujesz, fotel ORTUS zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz.

Fotel gamingowy ORTUS wyposażony został w mechanizm TILT, który pozwala wygodnie oprzeć się i zrelaksować, kiedy nie grasz, a także zatrzymać pozycję w pionie, gdy jesteś w czasie wykonywania ważnej misji. W modelu tym wbudowane są również podłokietniki, które zapewniają odpoczynek Twoim ramionom.

To nie koniec możliwości fotela gamingowego ORTUS. Zbudowany jest on z membranowej siatki, która przepuszcza powietrze. Docenisz to przede wszystkim w gorące dni, gdy poczujesz ulgę i przyjemny chłód. Komfort podczas rozgrywki zapewnia również niewielka poduszka umieszczona za głową. Fotel jest w kolorach czerwieni i czerni, posiada wymiary 67/126,5-135,5/57 cm. Jego mocny pazur z pewnością przypadnie do gustu każdemu zapalonemu graczowi.

Ortus - wymiary
Szerokość 67 cm
Głębokość 57 cm
Wysokość 126,5-135,5 cm
Waga 15 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał obicia tkanina membranowa/ekoskóra
Podłokietnik tak