Fotel obrotowy Italy – viva wygoda!

Zadaniem fotela gamingowego jest przede wszystkim zapewnienie optymalnej pozycji ciała podczas siedzenia przed komputerem. Szereg udogodnień pod tym kątem oferuje fotel obrotowy Italy

Co sprawia, że jest tak wygodny? Po pierwsze ergonomiczny kształt, dzięki któremu kręgosłup zyskuje optymalne podparcie na każdym odcinku. Wygodę zapewniają też miękkie siedzisko i wyprofilowane, zmiękczone podłokietniki. Wysokie oparcie zostało wzbogacone odpinaną poduszką doskonale stabilizującą kark.  

Możliwość regulacji wysokości siedziska pozwala łatwo i szybko dopasować mebel do wzrostu użytkownika. Mechanizm TILT umożliwia odchylenie oparcia i blokadę w pozycji pionowej. Podstawa z pięcioma kółkami to oczywiście funkcja wygodnego obracania i przesuwania krzesła.

Fotel z łatwością utrzymasz w czystości, ponieważ wykonany jest z ekoskóry. Jej niebieski kolor urozmaicony zielonymi wstawkami, flagą Włoch, wizerunkiem piłki i numerem 21 sprawia, że mebel to trafiona propozycja dla zapalonego kibica.

Niebieski fotel dla graczy będzie doskonałym elementem wyposażenia w pokoju młodzieżowym, choć docenią go również inne osoby spędzające dużo czasu przed komputerem, na przykład pracujące zdalnie. Duża funkcjonalność w połączeniu z oryginalnym wyglądem stanowią niewątpliwe zalety designerskiego modelu Italy.

Wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 62 cm
Wysokość 109 cm
Waga 16 kg
Do pobrania