Fotel gamingowy z wyższej półki!

Znalezienie dobrego fotela gamingowego nie jest łatwym zadaniem. Możliwe, że spędziłeś długie tygodnie, przeczesując fora i blogi, by znaleźć krzesło, które najlepiej spełni Twoje potrzeby. Takie, które jest solidne, stylowe, ergonomiczne, a jednocześnie trwałe, praktyczne i przystępne cenowo. Na szczęście już nie musisz szukać. Takie wymagania spełnia fotel gamingowy PROSTAR.

Krzesło dla graczy jest tak samo wygodne, jak i atrakcyjne wizualnie! Wykonane zostało z pomocą najnowocześniejszej technologii. Jego pokrycie wykonano z ekologicznej skóry, która zapewnia komfort siedzenia w fotelu przez wiele godzin - nawet w upalne dni. 64/123-132/65 cm – to wymiary fotela.

Dodatkowo fotel gamingowy PROSTAR posiada również ergonomiczne podłokietniki, które odciążają ramiona podczas gry. Zamontowano również dwa mechanizmy do regulacji położenia fotelu - TILT oraz Multiblock. Dzięki nim możesz dopasować kąt nachylenia oparcia do swoich potrzeb. Zaufaj nam, to niesamowicie poprawia komfort grania. Szczególnie jeśli spędzasz przed komputerem lub konsolą wiele godzin dziennie.

Prostar - wymiary
Szerokość 64 cm
Głębokość 65 cm
Wysokość 123-132 cm
Waga 16 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał obicia ekoskóra
Podłokietnik tak