Fotel gamingowy Prosper - komfort podczas rozgrywki

Jeśli szukasz wysokiej jakości fotela zaprojektowanego przez graczy dla graczy, znalazłeś idealny model. Fotel gamingowy Prosper to propozycja dla wymagających fanów gamingu, którzy oczekują od krzesła unikalnej funkcjonalności. Został on stworzony po to, aby pokonywać trudności i wejść na wyższy level!

Prosper stawia komfort gracza na pierwszym miejscu. Zapewnić go mają między innymi miękkie podłokietniki, które precyzyjnie dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając wygodę nawet po długich godzinach gry. Ten oryginalny fotel posiada wymiary: 64/101-111/64.

Krzesło gamingowe Prosper wyposażone zostało również w ergonomiczne obicie, dzięki któremu nie ześlizgniesz się z fotela podczas gry - jak to ma miejsce w przypadku fotele skórzanych. Szaro-czarna kolorystyka z pewnością dopasuje się do każdego rodzaju wnętrza.

Ten wysokiej jakości fotel dla graczy posiada także specjalny mechanizm TILT, który pozwala na blokowanie fotela w pozycji pionowej. Możesz również regulować jego wysokość, dopasowując ją do swojego wzrostu. Wszystko to zapewnia komfort podczas gry, który pozwoli Ci wejść na wyższy poziom.