Efektowny mebel wypoczynkowy do pokoju

Estetyczny fotel Hebe podkreśli charakter wnętrza swoim przyjemnym wizualnie designem. Pasuje do aranżacji w stylu klasycznym, skandynawskim, nowoczesnym i vintage. Może znaleźć się w salonie i sypialni, ale pasuje właściwie do każdego pokoju czy gabinetu. Wygląda elegancko i stylowo, zestawiony z wersalką lub sofą o podobnym obiciu stworzy wspaniały kącik wypoczynkowy.

Ma praktyczne wysokie oparcie i wygodne podłokietniki, co zwiększa komfort przesiadywania na nim, a jednocześnie dzięki ładnemu designowi podnosi atrakcyjność wizualną całego pomieszczenia. Atutem jest także wygodne siedzisko, które się nie odkształca.

W siedzisku fotela Hebe znajduje się sprężyna falista i pianka - dlatego jest ono tak wygodne. Oparcie również wypełnione jest pianką i dodatkowo wzmocnione pasem tapicerskim. Stylową i dyskretną dekorację stanowią ozdobne guziki. Metalowe nóżki dopełniają całości niebanalnego designu mebla. Wymiary wynoszą: 80 × 90 × 104 cm.

Fotel Hebe bez trudu znajdzie swoje miejsce pośród klasycznych, drewnianych mebli, jak i tych bardziej nowoczesnych z metalowymi elementami. Dopasowanie odpowiednich dodatków pozwoli na stuprocentowe oddanie jego charakteru.

 

Cechy szczególne mebla:
• Odpowiednio dopasowane i wyprofilowane oparcie oraz podłokietniki zwiększają komfort użytkowania
• Zgrabne, metalowe nóżki nadają nietuzinkowy charakter
• Dopełnieniem estetyki są ozdobne guziki w oparciu
• Tył mebla w tkaninie meblowej
Hebe - wymiary
Szerokość 97 cm
Wysokość 104 cm
Głębokość 85 cm
Waga 30 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Szerokość siedziska 50 cm
Wysokość siedziska 40 cm
Głębokość siedziska 55 cm
Materiał obicia tkanina
Podłokietnik tak
Poduszki dekoracyjne nie
Rozmiar 1-osobowy
Wypełnienie siedziska Pianka/sprężyna falista
Możliwość rozkładania nie
Nici ozdobne tak
Poduszka oparciowa nie
Rodzaj stopek Metal
Wypełnienie oparcia Pianka/pas tapicerski
Wysokość podłokietnika 65