Dekoracyjny fotel z naturalnego rattanu. Wprowadź do swojej przestrzeni naturalne materiały i czerp korzyści z ich uniwersalności, wytrzymałości oraz estetycznego wyglądu. Ten fotel rattanowy wniesie sporą dawkę stylu boho do każdego salonu, werandy lub balkonu. Zawinięte podłokietniki są niezwykle dekoracyjne, a grube rattanowe nogi zapewniają stabilność mebla. Miękkie bawełniane poduszki mają zdejmowane poszewki dla łatwiejszego utrzymania fotela w czystości. Możesz z niego korzystać w domu, a gdy pogoda się poprawi, wystawiać go na zewnątrz.

Szczegóły:

Typ produktu: Fotel
Styl: Retro
Kolor główny: Naturalny
Rodzaj materiału: Rattan
Materiał: Rattan
Materiał dodatkowy: Bawełna
Materiał nóżek: Rattan
Materiał siedziska: Tkanina
Skład materiału: 100% Bawełna
Podłokietniki: Tak
Wykończenie: Naturalne
Sładane: Nie
Gęstość pianki: 20 kg/m3
Sztaplowane: Nie

Wymiary:

Wysokość podłokietników: 49 cm
Głębokość: 80 cm
Grubość siedziska: 12 cm
Wysokość siedziska: 45 cm
Szerokość: 93 cm
Wysokość: 73 cm
Powierzchnia siedziska: 80x42 cm
Waga: 23 kg
Maks. obciążenie: 140 kg

W ofercie: 1 x Poduszka na siedzisko, 1 x Fotel, 1 x Poduszka na oparcie

Cechy produktu: Wygodne i szerokie siedzisko, Tworzy przytulną, ciepłą atmosferę, Solidna rama, Solidna jakość wykonania, Zdejmowane powłoczki na poduszki, Wykonany z materiałów naturalnych

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Produkt wykonany jest z materiałów wrażliwych na działanie warunków atmosferycznych, należy przechowywać go wewnątrz lub pod przykryciem, gdy nie jest użytkowany. Do poniższego produktu dołączamy szczegółową książeczkę pielęgnacji, dzięki której mebel będzie wyglądał jak najlepiej przez wiele lat. Sprawdź instrukcję konserwacji i wskazówki, jak prawidłowo dbać o swój nowy produkt – znajdziesz je obok instrukcji montażu. Ze względu na wykorzystanie materiałów naturalnych, każdy przedmiot może się nieznacznie różnić rozmiarem, kształtem lub kolorem. Te drobne różnice nie są wadą produktu, a jego cechą.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Bawełna:
1.Nie suszyć w suszarce i nie prasować
2.Prać tylko ręcznie, w zimnej wodzie z łagodnym detergentem
3.Jeśli tekstylia nie są używane, należy je chronić przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych i przechowywać w czystym i suchym pomieszczeniu.
Wymiary
Głębokość 80 cm
Szerokość 93 cm
Wysokość 73 cm
Do pobrania