Fotel Marino – wygoda ponad wszystko

 

Często marzysz o tym, aby po trudnym dniu rozsiąść się wygodnie w ulubionym fotelu i zrelaksować, oglądając serial, czytając powieść czy też rozwiązując krzyżówki? Konstrukcja fotela Marino sprawia, że stanie się on Twoim ulubionym meblem. Wyprofilowane oparcie, sprężyste siedzisko i szerokie podłokietniki są gwarancją, że każda chwila spędzona w fotelu przyniesie ukojenie.

 

Dzięki swojej ponadczasowej formie stylowo dopełni minimalistyczną, nowoczesną przestrzeń. Równie dobrze odnajdzie się w klasycznych wnętrzach.

 

Drewniane, proste nóżki unoszą bryłę fotela od podłogi, sprawiając wrażenie lekkości. Ich kolor możesz dobrać tak, aby pasowały do innych mebli drewnianych we wnętrzu. Najłatwiejszym sposobem na dopasowanie fotela do stylistyki wnętrza jest odpowiedni wybór tkaniny obiciowej. Dzięki temu możesz stworzyć podobną kolorystycznie, spójną przestrzeń lub nadać wnętrzu wyrazisty akcent za sprawą oryginalnej tkaniny w żywym kolorze. Wybór należy do Ciebie!

 

Osadzona na sprężynach falistych pianka wysokoelastyczna HR w siedzisku gwarantuje wygodę wypoczynku. Dzięki swoim sprężystym właściwościom odciąży kręgosłup, pozwalając Ci na pełen relaks. Jest to trwałe wypełnienie, które zachowa swoje elastyczne właściwości przez długi czas. Wyprofilowane oparcie z pianką PU stanowi miękkie podparcie pleców i głowy.

 

Dzięki niewielkim wymiarom (75 x 84 x 99 cm) fotel Marino nie przytłoczy nawet niewielkiego salonu. Pięknie wkomponuje się również w przestrzeń sypialni, dziecięcego pokoju czy gabinetu.

 

Funkcjonalnym dodatkiem do fotela jest puf Marino, który może posłużyć jako podnóżek. Dzięki temu zyskujesz relaks na jeszcze wyższym poziomie. W kolekcji Marino dostępna jest również wersalka. Zestawienie tych elementów pozwoli Ci stworzyć ponadczasowy i niezwykle funkcjonalny zestaw wypoczynkowy do Twojego wnętrza.

 

Cechy szczególne mebla:

 

  • Uniwersalność zestawienia – możliwość samodzielnego wyboru układu tkanin
  • Tył fotela tapicerowany materiałem
  • Sprężyna falista w siedzisku oraz pasy tapicerskie w oparciu – komfort użytkowania
  • Nieduże wymiary – możliwość zaaranżowania niewielkiej przestrzeni
  • Nogi drewniane – estetyka wyglądu, możliwość wyboru koloru

 

Wymiary
Szerokość 75 cm
Wysokość 99 cm
Głębokość 84 cm
Waga 24 kg
Do pobrania