Fotel Moretti – czas na komfortowy wypoczynek

 

Wygodny fotel to idealne rozwiązanie do niemal każdego pomieszczenia. Stanowi dodatkowe miejsce do wypoczynku w salonie, ale może być również atrakcyjnym elementem wyposażenia pokoju dziecka, gabinetu lub sypialni.

 

Stylowy fotel Moretti to nowoczesny projekt, łączący klasyczne, drewniane wykończenie i prostą formę. Dzięki swojej uniwersalności będzie pięknym dopełnieniem wnętrz, w których panuje styl klasyczny, nowoczesny i minimalistyczny.

 

Bukowe nóżki o prostej linii są charakterystycznym elementem tego mebla. Dzięki nim cała bryła fotela zyskuje lekkość. Wysokie oparcie i wąskie, tapicerowane podłokietniki gwarantują wygodne podparcie dla Twojego ciała.

 

W siedzisku zastosowano wysokoelastyczną piankę HR osadzoną na sprężynach falistych. Takie połączenie oferuje bardzo wygodne, sprężyste siedzenie, które ze względu na dużą trwałość, będzie służyć przez długi czas. Wyprofilowane oparcie z wypełnieniem z pianki PU jest miękkim podparciem pleców.

 

Niewielkie wymiary fotela 66 x 77 x 111 cm sprawiają, że z łatwością i gracją wkomponuje się on w każdą, nawet najmniejszą przestrzeń. Wybierając fotel Moretti, to Ty decydujesz, jak będzie wyglądał. Masz możliwość wyboru rodzaju i koloru tapicerki oraz wybarwienia drewnianych nóżek.

 

Cechy szczególne mebla:

 

  • Uniwersalność zestawienia – możliwość samodzielnego wyboru układu tkanin
  • Tył fotela tapicerowany materiałem
  • Sprężyna falista oraz pianka HR w siedzisku – komfort użytkowania
  • Nieduże wymiary – możliwość zaaranżowania niewielkiej przestrzeni
  • Nogi drewniane – estetyka wyglądu, możliwość wyboru koloru

 

Wymiary
Szerokość 66 cm
Wysokość 111 cm
Głębokość 77 cm
Waga 16 kg
Do pobrania