Fotel Noja – odpocznij sobie

Ta chwila, gdy wracasz do domu po ciężkim dniu i możesz wygodnie usiąść w ulubionym fotelu z kubkiem dobrej herbaty. Nie masz jeszcze ulubionego fotela? Odkryj atuty fotela Noja, ma duże szanse nim zostać!

Dlaczego jest tak komfortowy? Daje uczucie błogiej miękkości – to zasługa wysokoelastycznej pianki HR, której warstwa znajduje się w oparciu. Siedzisko dobrze dopasowuje się do kształtu ciała dzięki zastosowaniu sprężyn falistych.

Wysokie i pochylone oparcie zapewnia plecom optymalną podporę, więc możesz przeczytać jeszcze jeden rozdział książki bez obaw, że potem będzie dokuczał Ci ból kręgosłupa.

Jeśli kochasz wnętrza w stylu retro, na pewno urzeknie Cię kształt fotela Noja, zwłaszcza wysokie nóżki i zawadiackie, ale i odpowiednio wyprofilowane podłokietniki. Drewniane nóżki dodają meblowi gracji i lekkości, poza tym ułatwiają sprzątanie podłogi bezpośrednio pod meblem. Podłokietniki to nie tylko ukłon w stronę ciekawego designu, lecz także wygodne podparcie dla rąk.

Wieczorem przychodzą znajomi? Fotel z łatwością przestawisz obok sofy – będzie dodatkowym miejscem do siedzenia, a że cały jest w tkaninie meblowej może stać również tyłem.

Cechy szczególne mebla:

  • Podwyższone oparcie – stabilne podparcie dla pleców
  • Sprężyny faliste w siedzisku – komfort użytkowania
  • Warstwa wysokoelastycznej pianki HR w oparciu – zwiększona miękkość
  • Pochylone oparcie i siedzisko – optymalna pozycja do siedzenia
  • Wyprofilowane podłokietniki – stabilne i ergonomiczne podparcie
  • Podwyższone stopki – ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
  • Ozdobne stopki z drewna liściastego – trwałość i estetyka wyglądu

Cały mebel wykonany w tkaninie meblowej – zwiększona możliwość aranżacji wnętrza

Wymiary
Głębokość 78 cm
Szerokość 66 cm
Wysokość 86 cm
Waga 18 kg
Do pobrania