Fotel pracowniczy Tirol – biuro stylowe i komfortowe

Urządzasz domowe biuro i nie wiesz, jakie krzesło wybrać? To, które służy Ci w kuchni czy jadalni nie nadaje się raczej do biura - brak regulowanej wysokości czy nieodpowiednie profilowanie oparcia z czasem mogą doprowadzić do nieprzyjemnych problemów z kręgosłupem. Z kolei typowe krzesło biurowe nie zawsze jest wystarczająco eleganckie. Jeśli nie chcesz rezygnować ani z wygody, ani z dobrego stylu, zdecyduj się na fotel pracowniczy Tirol.

Mebel ukryty za biurkiem wygląda niemal jak nowoczesny fotel wypoczynkowy – to zasługa prostej konstrukcji, w której siedzisko tworzy całość z pełnym oparciem. Pikowana ekoskóra nie tylko pięknie wygląda, ale również ułatwia utrzymanie krzesła w czystości. Jedynie obrotowa podstawa przypomina, że mebel służy do pracy. Tworząc ten fotel biurowy, projektant zadbał także o praktyczne kółka oraz mechanizm TILT do swobodnej regulacji wysokości.

Ze względu na zgrabną formę krzesło Tirol uprzyjemni pracę w domu lub firmowym gabinecie. Zamów go już dziś w naszym sklepie internetowym.


Cechy szczególne mebla:
• Posiada funkcję TILT czyli kołyskowy mechanizm łączący siedzisko z podnośnikiem i podstawą.Dzięki temu możliwe jest ustawienie wysokości fotela, swobodne bujanie się oraz blokada w pozycji do pracy.
• Rodzaj tkaniny -ekoskóra.
• Ozdobne przeszycia na siedzisku i oparciu.
• Kółka do powierzchni miękkich.
• Fotel do samodzielnego montażu.
Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 44 cm
Wysokość 97-107 cm
Waga 10 kg
Do pobrania