Fotel dla graczy SANDBOX - maksimum komfortu

Nie każdy fotel umożliwia wielogodzinną pracę przy komputerze bez bólu kręgosłupa. Wybierając fotel gamingowy SANDBOX w kolorze czerwonym i czarnym spędzanie czasu przy komputerze będzie czystą przyjemnością. Wszystko dzięki możliwości dopasowania wysokości do wzrostu użytkownika fotela oraz stopnia nachylenia w taki sposób, aby kręgosłup był maksymalnie odciążony.

Fotel gameingowy SANDBOX posiada specjalnie profilowane siedzisko, które umożliwia bezpieczną dla kręgosłupa wielogodzinną pracę. Warto dodać, że fotel jest wykonany z eleganckiej, wytrzymałej i łatwej do utrzymania czystości ekoskóry. Oprócz tego prezentowany fotel gamingowy posiada membranową tkaninę zapewniającą najwyższy komfort siedzenia. Wymiary 59/106-116/68 cm, sprawiają, że fotel jest bardziej wygodny i ergonomiczny.

Chcesz zakupić fotel gamingowy, ale nie wiesz jaki? Wybierz taki, który umożliwia komfortowe przesiadywanie na nim bez bólu kręgosłupa. Fotel SANDBOX wyposażony jest w innowacyjny mechanizm TILT umożliwiający, dzięki specjalnej blokadzie, regulowanie odchylenia fotela w pionie.

Sandbox - wymiary
Szerokość 59 cm
Głębokość 68 cm
Wysokość 106-116 cm
Waga 15 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Funkcja mechanizm Tilt