Fotel Q-040 - komfort bez rezygnacji ze stylu

W domu czy w firmie - gdziekolwiek musisz wykonywać pracę siedzącą przy biurku, tam powinien towarzyszyć Ci komfortowy fotel. Jego obecność to podstawa odpowiedniego ułożenia ciała. Jeśli chcesz, by poza funkcjonalnością oferował też stylowy wygląd, wybierz fotel Q-040.

Warto się na niego zdecydować z kilku powodów. Należy do nich przede wszystkim przemyślany design. Model posiada komfortowe siedzisko oraz lekko profilowane oparcie, które podtrzymuje plecy. Atutem fotela jest także system TILT, który łączy siedzenie z funkcjami podnośnika i podstawy. Można w jego ramach regulować wysokość fotela i blokować go w takiej pozycji, która najpełniej odpowiada na indywidualne potrzeby. Z kolei funkcja góra-dół pozwala na odpowiedni dobór wysokości oparcia bez konieczności wstawania. Tapicerka wykonano z wysokiej jakości skóry ekologicznej, która gwarantuje wygodę użytkowania, trwałość i łatwe czyszczenie.Wygodę pracy dodatkowo zwiększają solidne podłokietniki.

Całość osadzono na stabilnej podstawie z pięcioma ramionami zwieńczonymi kółkami z tworzywa. Obrotowy fotel Q-040 to nie tylko sprzymierzeniec komfortowej pracy. To również stylowy mebel, który odnajdzie się w każdym wnętrzu. Wymiary: wysokość fotela: 108-116 cm, wysokość siedziska: 44-52 cm, szerokość fotela: 55 cm, głębokość fotela: 47 cm.


Cechy szczególne mebla:
• Funkcja regulacji wysokości położenia siedziska.
• Materiał: ekoskóra
• Podstawa pięcioramienna metalowa w kolorze chrom.
• Kółka do powierzchni twardych.
• Posiada funkcję TILT czyli kołyskowy mechanizm łączący siedzisko z podnośnikiem i podstawą. Dzięki temu możliwe jest ustawienie wysokości fotela, swobodne bujanie się oraz blokada w pozycji do pracy.
• Maksymalne obciążenie: 140kg
• Fotel do samodzielnego montażu.
Q-040 - wymiary
Szerokość 55 cm
Głębokość 47 cm
Wysokość 108-116 cm
Waga 16.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Wysokość siedziska 44-52 cm
Funkcja mechanizm Tilt
Materiał obicia ekoskóra