Krzesło do biurka? Grace to model, który się wyróżnia!

Urządzasz domowe biuro, gabinet lub pokój młodzieżowy i szukasz wygodnego, niebanalnego krzesła do komputera? Te wymagania spełnia model Grace!

Krzesło Grace to nowoczesny mebel wyścielony miękką, przyjemną dla skóry oraz łatwą w czyszczeniu tapicerką. Jego konstrukcja przyciąga uwagę za sprawą opływowych linii i modnego wycięcia na linii lędźwi. Grace to także najwyższy komfort użytkowania – stabilne oparcie oraz podłokietniki dadzą odpocząć rękom i kręgosłupowi, a dzięki opcji regulacji wysokości krzesła jego wymiary dopasujesz do swoich potrzeb. Dodatkowym atutem są wielokierunkowe kółka z miękkim hamulcem.

Nora to połączenie dwóch klasycznych barw – podstawa to czarny metal, natomiast siedzisko obite jest szarym aksamitem, który zmienia kolor w zależności od kąta padania światła, nadając krzesłu żywy, bogaty charakter. Mebel o wysokości 87 cm i szerokości 56 cm dopasujesz nawet do niewielkiego biurka. Nowoczesny design będzie idealnym uzupełnieniem innym mebli, zwłaszcza wykonanych z drewna i metalu.