Fotel Doral – minimalizm w Twoim biurze

Jaki powinien być Twój gabinet? Prosty w wyrazie, minimalistyczny w formie, sprzyjający pracy i skupieniu? Fotel obrotowy Doral  zachwyca pionowym wzorem na oparciu i nietypowymi podłokietnikami.

Co odpowiada za komfort podczas pracy? Przestronne biurko i dobrze dobrany fotel biurowy. Ten model ma subtelnie profilowane oparcie, o które możesz oprzeć plecy oraz podłokietniki, na których swobodnie możesz oprzeć ramiona. Fotel w kolorze jasny popiel sprawdzi się zarówno w skandynawskich, jak i nowoczesnych aranżacjach biura.

Mechanizm umożliwia regulację wysokości – dopasujesz ją do swojego wzrostu i wysokości biurka. To ważne w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała, co uchroni Cię przed zwyrodnieniami kręgosłupa. Fotel obrotowy osadzony jest na chromowanej podstawie z obrotowymi kółkami. Dzięki nim podjedziesz do regału i z łatwością sięgniesz po oddalone od biurka dokumenty. 

Idealny fotel do biura? Fotel biurowy Doral pokochają nastolatkowie, studenci i pracownicy – wszyscy, dla których ważna jest wygoda, swoboda ruchu i estetyka mebli.

Doral - wymiary
Szerokość 55 cm
Głębokość 58 cm
Wysokość 88-98 cm
Waga 9.5 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Wysokość siedziska 45-55 cm